Detroitas grafiti

detroita grafiti xx mūzika vampīri nakts meksikāņi mirušie spoki pastaiga auto

 

Pirmo reizi šo grafiti Detroitā pamanīju mūsu nakts brauciena laikā, kad skaļi klausījāmies britu grupu XX un vizinājāmies pa pamestajām Detroitas ielām. Iemesls, kāpēc es gribēju redzēt bija vienkāršs – kārtējo reizi iedvesmojoties no filmām. Kā ar bērnības mīļo seriālu Charmed, kura iespaidā man ļoti gribējās uz Sanfrancisko, tā noskatoties Only Lovers Left Alive, Detroita apceļojamo galamērķu sarakstā nokļuva topā. Un arī pēkšņā atskārsme, ka es tieku uz turieni gan, piedevām jau ļoti drīz! Detroita viennozīmīgi ir spocīgākais 2014.gada galamērķis, tā nešķita tik draudīga, cik varētu likties pēc nostāstiem, bet ārkārtīgi tukša gan. Tik tukša, ka tomēr spocīga.


4 comments

    1. Drusku ir gan geto, taču pilsētas attīstībā ir ielikts ļooooti daudz naudas pēdējos gados, lai to atdzīvinātu, tāpat arī daudzi grausti ir vai nu atjaunoti, vai nojaukti. Savā ziņā tiem graustiem pat ir kaut kāds šarms, un kad pilsēta atkopsies pilnībā, pieļauju, ka uzreiz kaut kā cita īpaša tur nebūs. Tiem, kam interesē autobūve, Detroitā iespējams paņemt Ford rūpnīcas tūri.

    1. Ik pa brīdim no Eiropas, pat no Rīgas, parādās biļetes ap 300 eur uz ASV, pietam ar tradicionālajām aviosabiedrībām, kur ir iekļauta ēdināšana un bagāža. Es domāju, ka tik daudz var sakrāt jebkurš 🙂

Pievienot komentāru