Klusā Maiami

DSC06955

Diena ir mazliet nomākusies, bet mēs nolemjam tomēr riskēt un doties uz kādu dabas parku tepat blakus Maiami, kas atrodas salas pilsētā Key Biscayne. Uzlīst dažas lietus lāses, atpūtniekus nemana. Kad jau nolemjam doties uz centra pusi, pamanām stāvvietu ceļmalā, kur manāma dzīvība.

Pa nelielu celiņu izejam līdz krastam un mūsu skatam paveras Cape Florida Light bāka, kas celta 1825.gadā. Kopš tā laika ar pārtraukumiem izgaismojusi ceļu kuģotājiem. Apkārt esošās kāpas izbradāt aizliegts, jo tās ir svarīga salas ekosistēmas daļa, kurā aug aizsargājami augi.

Uz brīdi apsēžamies smiltīs un apsveram domu iet peldēties. Vai šeit ir droši? Salas pats tālākais stūris, nez kā te ir ar straumēm? Ūdens ir silts un nemana ne lielus viļņus, ne straumes, izbaudām nesteidzīgu pēcpusdienu pie ūdens. Šī ir izcila vieta, kur atbraukt laiskā darba dienā ar piknika grozu, vērot mākoņus zīmējumus un klausīties ūdens šalkoņā.

Maiami pludmales nav vienīgās, ko izbaudīt pilsētā, no Maiami var aizbraukt uz citām skaistām un klusām vietām, kā piemēram, Floridakīzas salām.


Pievienot komentāru