Sapņu ceļojumu aprakstu konkursa uzvarētājs ir noskaidrots!

Paldies visiem, kas dalījās savos iespaidos par ceļojumiem, gan iedvesmojot, gan stāstot par braucienu praktisko pusi, un, galvenais, parādot, ka ceļot var visi! Tika iesniegti 37 apraksti par visdažādākajām pasaules malām un kopā mēs paviesojāmies piecos kontinentos! Kurš ceļojumu apraksts tev patika vislabāk?

Konkursa norises laikā bieži varēja dzirdēt, ka lasot stāstus, galamērķu pietiek nākošajiem pieciem gadiem, uzzināts par vietām, kuras iepriekš pat netika apsvērtas un lasītie stāsti iedvesmo ceļot vairāk! Tāds bija arī konkursa mērķis – iedvesmot ceļot, dalīties savos stāstos, un, kas zina, par kādu hobiju tas var izvērsties vēlāk! Tieši tā veidojās arī mūsu blogs, uzvara National Geographic ceļojumu konkursā, vairākus gadus atpakaļ ar ASV stāstu, kļuva par pagrieziena punktu mūsu ceļojumos un to dokumentēšanā.

Visi jūsu stāsti bija lieliski! Pusotru mēnesi dzīvojām jums līdzi, uz mēles jūtot aprakstīto ēdienu garšu, matos plīvojot ceļavējam un ievelkot elpu, kad sākas tie lielākie piedzīvojumi. Kurš tad dosies kopā ar mums braucienā šoruden? Izvēlēties tiešām nebija viegli, taču, izvērtējot visus stāstus, bija viens, kas īpaši iekrita sirdī:

Tas bija stāsts par Melnkalnes burvību nesezonā! Tā vien gribas uz brīdi nokļūt pie Skadaras ezera un savām acīm vērot šo ainu:

“..apmulsumā stāvam un nekustamies, lai neiztraucētu pasakaini skaisto mieru. Sausās niedres kā tādas zelta pielietas saliņas rindojas viena aiz otras piekrastes seklajos ūdeņos, un tālumā zili dūmakaina kalnu grēda ieskauj horizontu. Kailajos kokos vēl karājas putnu apknābāti granātāboli, un dažviet kā oranžas lampu virtenes zaros savus gludos vaigus zibina hurmas. Starp krūmiem ceļmalā sniegpulksteņi zvana savus baltos zvanus, un tu, cilvēks, galvā pāršķirsti kalendāru un mēģini sev iestāstīt, ka šodien tiešām ir decembra pirmā diena.”

Par ceļojumu stāstu konkursa uzvarētāju kļūst Ance Bogdanova-Jātniece!

Viņa, kopā ar sevis izvēlētu viesi un mums, šoruden dosies uz pārsteiguma galamērķi Eiropā, garajā nedēļas nogalē. Paldies par atbalstu airBaltic, Estravel LatviaSeesam balvas nodrošināšanā un mūsu informatīvajam partnerim DELFI Tūrismagids!

Seko līdzi mūsu Instagram kontam, kā arī jau drīzumā pārsteiguma ceļojuma atskaite un šovasar piedzīvoto ceļojumu piezīmes tepat blogā! Un, kas zina, varbūt kādreiz šādu konkursu atkārtosim vēlreiz!

 


Pievienot komentāru