Sapņu ceļojumu aprakstu konkurss

Vai vēlies ceļot tā, kā ceļojam mēs, Alīna un Jēkabs? Šī ir lieliska iespēja saņemt balvā nedēļas nogales ceļojumu diviem šoruden, uz pārsteiguma galamērķi Eiropā, un redzēt visu tā, kā to redz ceļojumu blogeri, ceļojot kopā ar mums! Sadarbībā ar airBaltic, Estravel Latvia un Seesam organizējam mūsu pirmo Sapņu Mednieces ceļojumu aprakstu konkursu! Konkursa informatīvais partneris – DELFI Tūrismagids.

Uzraksti ceļojumu aprakstu par savu skaistāko sapņu ceļojumu līdz šim, vai tas būtu tepat Latvijā vai ārzemēs, organizētā grupā vai vienam pašam, un atsūti to mums!

Pieteikšanās ceļojumu aprakstu konkursam ir noslēgusies, uzvarētājs ir noskaidrots. Lasi šeit par to kā mums gāja braucienā pa Skotiju kopā ar uzvarētāju Anci!

Balva

Labākā ceļojumu apraksta autors saņems iespēju kopā ar sevis izvēlētu ceļojumu biedru un mums, Alīnu un Jēkabu, apmeklēt pārsteiguma galamērķi Eiropā, “garajā nedēļas nogalē”. Pateicoties mūsu sponsoriem airBaltic, Estravel Latvia un Seesam, tiks nodrošinātas aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ, divvietīga naktsmītne un ceļojumu apdrošināšana 2017.gada rudenī (paredzamais ceļojuma laiks – septembra beigas)!
Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 2017.gada 18.augustā plkst. 12:00 šajā blogā.

Konkursa noteikumi

Kas jāņem vērā, piesakoties konkursam:

 • Apraksta autors esi tu pats
 • Apraksta garums no 500 līdz 2500 vārdiem
 • Aprakstam jābūt saprotamā latviešu valodā
 • Pievieno no 3 līdz 20 fotogrāfijām, kuru autors esi tu pats, fotogrāfiju izmērs maksimāli liels, garākā mala ne mazāka kā 2000px (ja fotogrāfiju kopējais izmērs pārsniedz 20MB, lūgums izvietot tās failu apmaiņas serverī un atsūtīt saiti, kur fotogrāfijas var lejupielādēt).
 • Konkursam katrs dalībnieks drīkst iesūtīt tikai vienu aprakstu
 • Tev jābūt mūsu Instagram konta sekotājam: instagram.com/lincalincalinca

Konkursa norises kārtību saskaņā ar esošajiem konkursa noteikumiem nosaka organizators, un to izpilde un ievērošana ir obligāta visiem konkursa dalībniekiem.

Citas izmaksas

Jebkuras citas izmaksas, kas rodas ceļojuma laikā vai ir saistītas ar ceļojumu, ir uzvarētāja paša atbildība, tajā skaitā ieejas maksa objektos, ēdināšanas izdevumi, citi transporta pakalpojumi, nodokļi un citi.


Labākie ceļojumu apraksti tiks publicēti mūsu ceļojumu blogā www.sapnumedniece.lv, sadaļā Konkurss.


6 comments

  1. Var sūtīt aprakstu ar video, bet tikai video šoreiz nederēs, jo primāri ir ceļojumu aprakstu konkurss.

 1. Sakiet, vai var būt apraksts par vienu konkrētu atgadījumu cełojumā, vakaru, kas saistīts ar konkrētu vietu, jeb tam ir jābūt aprakstam par cełojumu kopumā? Vaicāju, jo mans piedzīvojums Portugālē saistīts ar konkrētu vietu un atškirtos pēc formas no līdz šim lasītā.

  1. Droši var iesniegt aprakstu arī par ceļojuma daļu, vienu dienu, konkrētu piedzīvojumu vai notikumu!

Pievienot komentāru