Semināra “Ceļo gudri” ieraksts: uzzini ceļošanas knifus

Man ir liels prieks paziņot, ka mans autorseminārs “Ceļo gudri” ir pieejams ierakstā! Vairāk nekā 150 cilvēki to ir apmeklējuši tiešsaistē, un tagad piedāvāju īpaši ierakstītu semināru, kurā ir visi mani ceļošanas knifi! To vari noskatīties sev ērtā laikā šajā platformā. Semināra ieraksta cena ir 25 eiro, un šo summu ar uzviju atgūsi jau savā nākamajā ceļojumā! Pēc semināra noskatīšanās saņemsi arī noderīgu saišu sarakstu.

Vēlies iemācīties kā ceļot izdevīgāk? Kā atrast lētas aviobiļetes, foršākas viesnīcas, bet par mazāku naudu, un izvairīties no problēmām, nomājot automašīnu ārzemēs, kā arī uzzināt lojalitātes programmu pamatprincipus, kas noderēs pat tad, ja daudz neceļo, un citu noderīgu informāciju no pieredzējušiem ceļotājiem?

Tad seminārs “Ceļo gudri” ir tieši Tev!

Šajā 2.5 h garajā seminārā Tev būs iespēja uzzināt ceļojumu knifus, kurus esmu apguvusi apceļojot 58 valstis. Ceļošanai nebūt nav jābūt dārgai, un parādīšu lietas, kuras var darīt gan tie, kas vēl sapņo par ceļošanu individuāli, gan tie, kas to jau aktīvi ceļo!

ceļo gudri Alīna Andrušaite Jēkabs Andrušaitis

Semināru tiešsaistē apmeklēja jau 150 cilvēki, un atsauksmes ir ārkārtīgi labas! Absolūtais vairākums semināru novērtēja ar 10 no 10! Te dažas no atsauksmēm:

 • “Lai gan neesmu ceļotājs-iesācējs, uzzināju ļoti daudz ko jaunu, ko noteikti izmantosim savu turpmāko ceļojumu plānošanā. Paldies par šo vakaru un visu, ko mums devi! Perfekti un saturīgi pavadītas 2.5 stundas.”
 • “Ļoti noderīgs seminārs, perfekta organizācija, skaista vizualizācija, viss ļoti vienkāršiem vārdiem.”
 • “Ļoti saturīgi, būtu gatavs klausīties tevi vēl 2 stundas, perfekti strukturēta un pasniegta informācija. Ļoti interaktīvi! + atbildēji uz visiem(!) jautājumiem!”
 • “Šī, man liekas, ka bija visjēdzīgāk iztērētā nauda pēdējā pusgada laikā. Tiešām ļoti noderīgi un informatīvi. 2,5 h pagāja teju nemanot!”
 • “Ļoti daudz noderīga informācija turpmāko ceļojumu plānošanai. Tik lielisks seminārs sen netika apmeklēts. Viss skaisti un pārskatāmi.”
 • “Ļoti labi sagatavota lekcija par ceļošanas knifiem!”
 • “Fantastiski ieteikumi, nevaru sagaidīt, kad varēšu tos pielietot. Mana uzmanība tika noturēta visu laiku!”
 • “Paldies! Bija patīkami dzirdēt vienkopus praktisku informāciju koncentrētā veidā.”
 • “2.5 stundas paskrēja kā viens mirklis.”
 • “Ļoti patika ieteikumi, knifi, reāli gadījumi no dzīves.”
 • “Pašai līdz šim likās, ka jau diezgan labi un izdevīgi varu saplānot ceļojumus, bet vakar sapratu, ka varu vēl labāk!”

Semināru var noskatīties šajā platformā, Tev ērtā laikā!

NB: Semināra materiāls ir paredzēts personīgai lietošanai un ieraksta vai tā saistīto materiālu (noderīgo saišu sarakstu) pārsūtīšana, publicēšana internetā vai jebkāda cita nodošana citām personām ir uzskatāma par autortiesību pārkāpumu!


Pievienot komentāru