Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu vietnes adrese ir www.sapnumedniece.lv – Sapņu mednieces blogs.

Mēs rūpējamies par mums uzticēto datu drošību un mums nodotie privātie dati tiks izmantoti tikai lai personalizētu apmeklētāju pieredzi blogā. Mēs nekad neesam pārdevuši, nepārdodam un nepārdosim tavus personīgos datus, kurus tu mums esi nodevis.

Komentāri

Kad apmeklētaji atstāj komentārus šajā lapā, mēs apkopojam komentāru logā redzamo informāciju un apmeklētāja IP adresi, kā arī informāciju par interneta pārlūku. Tas tiek darīts ar mērķi, lai izvairītos no mēstuļu komentāriem, tādēļ šī informācija var tikt izmantota caur trešo pušu mēstuļu filtriem.

Anonimizēta informācija, kas teik iegūta no epasta adreses, var tikt nodota Gravatar servisam, ja apmeklētājs pats ir pieteicies šī pakalpojuma izmantošanai, viņu privātuma politika ir pieejama šeit. Ja tu izmanto šo pakalpojumu, tad tam piesaistītā profila bilde būs pieejama publiski.

Ja tu atstāj šajā lapā komentāru, tu vari izvēlēties saglabāt savu vārdu, epasta adresi un mājaslapas nosaukumu sīkdatnēs. Tas ir paredzēts tavai ērtībai, lai šī informācija nebūtu jāievada atkārtoti. Sīkdatne tiek saglabāta vienu gadu.

No citām vietnēm integrēts saturs

Raksti šajā vietnē var izmantot integrētu saturu no citām vietnēm (piemēram, video no Youtube). Šis saturs te tiks attēlots tādā pat veidā, kā apmeklējot orģinālo vietni. Šīs vietnes var ievākt informāciju par tevi, izmantot sīkdatnes, trešo pušu analītiku, analizēt mijiedarbību ar saturu, ja tev šajās vietnēs ir savs lietotāja konts, kurā tu iesi iegājis.

Jaunumu saņemšana

Ja tu esi pierakstījies mūsu jaunumu saņemšanas epastā, tu saņemsi informāciju par jauniem rakstiem. Tu vienmēr vari atteikties no jaunumu saņemšanas, sekojot saitei epastā vai sūtot mums vēstuli. Ja tu esi norādījis savu vārdu, tas tiks izmantots tikai, lai personalizētu jaunumu saņemšanu.

Analītika

Mūsu blogs izmanto sīkdatnes analītikai, kas ir anonīmas. Tam mēs izmantojam Google Analytics. Ja vēlies atteikties no šīs informācijas nodošanas visās vietnēs, klikšķini šeit.

Partnerprogrammas

Ņem vērā, ka Sapņu mednieces blogam var būt finansiālas attiecības ar blogā pieminētajiem zīmoliem. Sapņu mednieces blogs var tikt kompensēts, ja lasītāji izvēlas klikšķināt uz blogā norādītajām saitēm. Klikšķināšana uz saitēm nav obligāta, tāpat kā jebkuru pieminēto produktu iegādāšanās. Visas mūsu izmantotās partnerprogrammu saites ir atbilstīgas GDPR.

Mēs esam dalībnieki Amazon Services LLC Asssociates programmā, kas ir reklāmas partnerprogramma, kuras mērķis ir tās dalībniekiem nodrošināt komisiju, izmantojot Amazon.com un saistītās vietnes.

Ja citādāk nav norādīts, mēs paši esam maksājuši par ceļojumu un visām ar to saistītajām izmaksām. Jebkāda sadarbība ar zīmoliem tiek norādīta pie katra raksta.

Cik ilgi mēs uzglabāsim datus par tevi

Ja tu atstāj komentāru, šis komentārs un tā dati tiek saglabāti bezgalīgi. Tas ir tāpēc, lai mēs varētu atpazīt un apstiprināt tavus nākamos komentārus automātiski.

Kādas ir tavas tiesības attiecībā uz datiem

Tev ir tiesības:

  • Tikt informētam par to kā par tevi tiek savākti un izmantoti dati
  • Piekļūt datiem par tevi
  • Lūgt mainīt datus par tevi
  • Lūgt izdzēst datus par tevi
  • Lūgt nesūtīt mūsu jaunumus epastā

Sapņu mednieces blogs atbilst GDPR, tāpēc, ja vēlies saņemt savu informācija (piemēram, lai tiktu dzēsti komentāri) un tu esi ES iedzīvotājs, lūdzu sazinies ar mums sapnumednice [at] sapnumedniece lv. Mēs informāciju izņemsim. Mēs nenododam un nepārdodam šo informāciju trešajām pusēm. Ja izvēlēsies atrakstīties no jaunumu saņemšanas epastā, tava kontaktinformācija tiks izdzēsta.

Informācija par autortiesībām

Šajā blogā izvietotos attēlus, videomateriālus un tekstus nav atļauts saglabāt uz datu nesējiem vai izmantot drukā vai digitāli bez iepriekšējas autoru piekrišanas, pat tad, ja autors vai saite uz mūsu mājaslapu ir norādīta! Tas, ka šie materiāli ir brīvi pieejami sabiedrībai blogā, nenozīmē, ka tie ir bezmaksas.

BRĪDINĀJUMS: Mēs rūpīgi sekojam mūsu fotogrāfiju, videomateriālu un rakstu autortiesībām, tāpēc, ja izmantosi tos bez mūsu iepriekšējas piekrišanas, rēķinies, ka lieta tiks nodota autortiesību juristam!