Polidaktilie kaķi Hemingveja muzejā

polidaktils kaķis hemingvejs florida floridakīza asv amerika rodatrip kuba muzejs

 

Šim kaķim skaidri var redzēt to, ka uz visām ķepām ir vairāk nekā pieci pirksti. Tā ir Hemingveja muzeja-mājas īpatnība, tajā dzīvojošie kaķi. Apkārt īpašumam ir paprāvs žogs, lai kaķi neaizmuktu, un tie tiek intensīvi vairoti, jo tos var pārdot par labu naudu. Ne tikai tāpēc, ka polidaktili, bet arī tāpēc, ka to priekšteči ir bijuši paša Hemingveja mīluļi. Vairāk par Floridakīzu un polidaktilajiem kaķiem lasi šeit.


5 comments

 1. Mums ar viens šāds polidaktilais ”Hemingvejs” ir mājās. Pa jokam iesaucām par ”Dūraini”, un tās lielās ķepas viņš tiešām prasīgi izmanto ar visu ”īkšķi”. 🙂

  1. Kur tādu kaķi izdevās atrast? 🙂 Vai jau no paša sākuma pamanījāt vai par Dūraini palika pamazām? 🙂

   1. Adoptējām no patversmes (ASV). Mums viņš sirdī iekrita citu iemeslu pēc, ne dēļ lielajām ķepām. Patiesībā mēs pat nepamanījām, ka kaķis ir polidaktils. Kad teicām patversmes darbiniekiem, kuru kaķīti gribam adoptēt, viņi uzreiz sāka stāstīt, cik viņš ”īpašs un neparasts”. Jautājām kāpēc, izrādās polidaktils. Gājām atpakaļ uz krātiņu skatīties – tik tiešām polidaktils! 🙂 Patversmes darbinieki viņu jau bija iedēvējuši par ”Mittens”, tā ka tā arī par Dūraini viņu šad tad saukājam. 🙂 Jāatzīst, pirms tam nevienu polidaktilu kaķi nebiju redzējusi.

    1. Forši, Mittens :))
     Kā ASV ir ar patversmēm, vai jāmaksā par adoptēšanu un cik? Tur vispār daudz dzīvnieku patversmēs?

     1. Ir jāmaksā, un cenas ir atkarīgas no tā, ko adoptē. Piemēram kaķiem, kas ir vecāki vai kam ir kādas kaites, adopcijas maksa ir ap $100 vai pat mazāk, bet kaķēniem vai škirnes kaķiem ap $150 vai vairāk. Suņi ir dārgāki, ap $200, bet katrā vietā tas ir citādāk – ir patversmes, kuras ”iesaka” kādu summu maksāt, bet adoptēs arī, ja noziedos $25, galvenais, lai dzīvniekam ir laba māja. Tā ka tas viss ir tā ļoti nenoteikti.

Pievienot komentāru