Par mums

Esi sveicināts mūsu ceļojumu blogā!

Visu saturu veidojam mēs paši – Alīna un Jēkabs Andrušaiti! Pie rakstīšanas parasti darbojas sieva Alīna, savukārt fotogrāfiju un video autors ir  vīrs Jēkabs. Ar mūsu bloga privātuma politiku var iepazīties šeit.

Mūsu ceļojumu stāstu vēsture sākās ar uzvaru National Geographic Latvija ceļojumu konkursā ar stāstu par braucienu pa ASV rietumu krastu. Tā radās arī mūsu bloga nosaukums – Sapņu Medniece, kuru veidojam jau piekto gadu.

Esam rīdzinieki, kas ikdienā strādā pilna laika darbu, taču mums tik ļoti patīk ceļot, ka divas nedēļas ir maksimālais laiks, ko varam pavadīt nedomājot par ceļošanu! Pēc tam mēs uzreiz sākam plānot nākošo vai pat aiznākošo ceļojumu, kam veltīt visas atvaļinājuma dienas.

Mēs esam pabijuši vairāk nekā 50 valstīs un nedomājam apstāties! Ja Tev ir jautājumi, droši raksti tos komentāros, vienmēr atbildēsim, tāpat arī esam atvērti dažādiem sadarbības piedāvājumiem: rakstiem, stāstu vakariem, un vienmēr lūkojamies pēc jaunām vietām, kur aizbraukt! Par sadarbības piedāvājumiem vari rakstīt mums uz sapnumedniece [at] sapnumedniece [punkts] lv kā arī noteikti pieseko mūsu Instagram kontam!