Par mums

Esi sveicināts mūsu ceļojumu blogā!

Visu saturu veidojam mēs paši – Alīna un Jēkabs Andrušaiti! Pie rakstīšanas parasti darbojas sieva Alīna, savukārt fotogrāfiju un video autors ir  vīrs Jēkabs. Ar mūsu bloga privātuma politiku var iepazīties šeit.

Mūsu ceļojumu stāstu vēsture sākās ar uzvaru National Geographic Latvija ceļojumu konkursā ar stāstu par braucienu pa ASV rietumu krastu. Tā radās arī mūsu bloga nosaukums – Sapņu Medniece, kuru veidojam jau sesto gadu.

Esam rīdzinieki, kas ikdienā strādā pilna laika darbu, taču mums tik ļoti patīk ceļot, ka divas nedēļas ir maksimālais laiks, ko varam pavadīt nedomājot par ceļošanu! Pēc tam mēs uzreiz sākam plānot nākošo vai pat aiznākošo ceļojumu, kam veltīt visas atvaļinājuma dienas.

Mēs esam pabijuši vairāk nekā 55 valstīs un nedomājam apstāties! Noteikti pieseko mūsu Instagram kontam un Facebook lapai!

Mums ir liela pieredze strādājot ar dažādiem uzņēmumiem, tūrisma asociācijām un medijiem un esam atvērti jauniem sadarbības piedāvājumiem:

  • tūrisma objektu (viesnīcu, dabas taku) un tūrisma maršrutu (Latvijā un ārpus tās) apskate un informācijas sniegšana mūsu lasītājiem
  • raksti avīzēm, žurnāliem vai mājaslapām, dalība intervijās, raidījumos – iepriekšējās publikācijas skaties te
  • motivējošas lekcijām uzņēmumu darbiniekiem
  • stāstu vakari par ceļošanas padomiem, galamērķiem un ceļojumu fotogrāfiju

Par sadarbības piedāvājumiem vari rakstīt mums uz sapnumedniece [at] sapnumedniece [punkts] lv