Cosmopolitan Latvija: Ņujorka – Lielais ābols

Ja pirmais iespaids rodas 90 sekunžu laikā, tad kāpēc tērēt naudu gariem ceļojumiem uz valstīm, kuras tev varbūt nepatiks. Tā vietā nopērc lētāko vienas dienas biļeti, paņem rokassomiņu (jā, tur ir viss nepieciešamais!) un dodies randiņā ar pilsētu. Piecas Instagram zvaigznes tev sastādīja must see, must try un must visit plānu – dodies eksplorēt!

Ņujorka ir, iespējams, fantastiskākā pasaules pilsēta, turklāt tā ir fantastiska jebkurā gadalaikā. Dzelteno taksometru jūra, šopaholiķu un gurmānu paradīze, nerimstoša naktsdzīve un viena no apdzīvotākajām metropolēm pasaulē. Apturēt laiku Ņujorkā nav iespējams, tai ir savs pulss un ritms. Iesaku tev izbaudīt kino iedvesmotu tūri pa betona džungļiem.

Tieši ar šādu ievadu jaunajā Cosmopolitan Latvija numurā var izlasīt manu rakstu par Ņujorku un ko tajā pasākt vienā dienā! Programmu sastādīju iedvesmojoties no maniem mīļākajiem seriāliem, skaistākajām vietām, ko esmu apskatījusi četros savos braucienos uz vienu no zināmākajām pasaules metropolēm! Uzzini vairāk par Ņujorku arī bloga rakstā šeit.


1 comment

Pievienot komentāru