Paldies par atsaucību ceļojumu aprakstu konkursā!

Liels paldies visiem, kas iesniedza ceļojumu aprakstus mūsu konkursā, pieteikšanās ir noslēgusies! Uzvarētāji, kas pateicoties airBaltic, Estravel Latvia un Seesam, kā arī DELFI Tūrismagids informatīvajam atbalstam, dosies ar mums šoruden uz kādu pārsteiguma galamērķi Eiropā, tiks paziņoti 18.augustā, 12:00.

Pēdējās dienās esam saņēmuši ļoti daudzus konkursa pieteikumus, un tuvāko trīs nedēļu laikā pamazām publicēsim iesūtītos rakstus, tādēļ sekojiet līdzi jaunumiem konkursa sadaļā, jo vēl būs ļoti daudzi fantastiski, iedvesmojoši un izglītojoši stāsti!

Jūsu atsaucība bija neticama! Caur jūsu acīm esam izceļojuši piecus kontinentus, daudz kur esam “pabijuši” pirmo reizi, bet citur esam gremdējušies atmiņās par jau apmeklētām vietām. Viens ir skaidrs, apmeklējamo valstu saraksts tuvākajiem dažiem gadiem būs jūsu stāstu iedvesmots!

Paldies visiem, kas dalījās ar saviem stāstiem, bija neizmērojams prieks lasīt katru iesniegto darbu un just līdzi piedzīvojumiem! Jūs iedvesmojat apceļot ikkatru pasaules stūrīti, parādot, cik gan skaista ir daba un pilsētas ikvienā valstī!

Alīna & Jēkabs


Pievienot komentāru