Skaistā Santorīnī sala

Santorīnī sala ir ļoti piemērota tam, lai to apmeklētu eiropieši. Santorīnī tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām salām pasaulē. Tā nav tālu, nokļūšana ir salīdzinoši lēta, šeit ir silti un var peldēties pat novembra sākumā un tajā ir daudz vēsturiski interesantu vietu. Pati sala ir tas, kas palicis pāri no viena no spēcīgākajiem vulkāna izvirdumiem pēdejo 10 000 gadu laikā. Pēdējais izvirdums šeit noticis 1950.gadā.

Vairāk par Santorīnī lasi šeit.

Par apskates vietām Atēnās un tām apkārt, lasi te.

santorini grieķija eiropa salas pludmale brīvdienas


4 comments

  1. Piekrītu. Sala fantastiska! Vasaras vidū diemžēl tūristu pārpildīta, it īpaši Oia un Fira, bet, ja paveicas ar labu viesnīcu Imerovigli ar skatu uz kalderu un Firu, var izbaudīt atslābinošu atvaļinājumu uz savas terases prom no parasto pludmaļu burzmas. Un skats uz izgaismotajām pilsētām naktī ir neaizmirstams 🙂

    1. Jā, lielie kruīzu prāmji to tiešām pārpilda, esmu no daudziem dzirdējusi, ka tā ir. Īpaši, ja atbrauc tikai vienas dienas ekskursijā no Krētas, var gadīties, ka saliņas burvību nemaz neizjust.

      1. Pēdējā dienā bija četri prāmji!!! Mēs tad palikām uz mūsu terases, lasījām grāmatas un vienkārši baudījām skatu. Līdz Imerovigli tikai retais prāmja pasažieris atklīda, bail pat iedomāties, kas Firā darījās! Un jā, vienā dienā neko nevar sajust. Man īpaši patika nesteidzīgas agras brokastis un vēli vakari, kad viss bija smuki izgaismots.

        1. Bet citreiz ir forši vienkārši pagulēt uz terases un palasīt 🙂 Man tāda viena diena bija Siluetē, kad laiskojos un lasīju 🙂

Pievienot komentāru