Suvenīri

prāga kaķi čehija komandējums suvenīrs

 

Es gandrīz nekad neiegādājos nekādus citus suvenīrus kā tikai mazus magnētiņus, kurus lieku uz ledusskapja. Ja izvēlos kādu priekšmetu mājāspalicējiem, tas parasti ir kaut kas praktisks, un, vislabāk, ēdams. Es zinu, ka es pati parasti neesmu pārāk lielā sajūsmā par dažādām figūriņām no vietām, kur es neesmu bijusi, tāpēc pieturos pie līdzīga principa pārējiem. Taču Prāgā bija kāds veikals, kurā man gribējās nopirkt visu, Blue Souvenirs. Man īpaši patika šīs emaljētās krūzītes, kas atgādināja padomju laikus, kur šāda veida trauki bija katrās mājās. Protams, tie nebija tik skaisti. Beigās iegādājos magnētiņu ar kurmīti, no iemīļotās čehu multenītes, kuru skatījos bērnībā.


3 comments

    1. Daudzi vēl pērk visādas skulptūriņas un šķīvīšus, bet man vienmēr nav bijis skaidrs, kur tos nolikt, jo mājās nav tik daudz vietas. Tad jātaisa atsevišķa istaba ceļojumu suvenīriem 🙂

  1. Agrāk arī pirku magnētiņus, patīk keramikas, bet daudz no nopirktajiem krita nost no ledusskapja un vairāki par saplīsa, tāpēc pārstāju. Tagad esmu sākusi pirkt nedaudz “praktiskākus” suvenīrus – keramikas siera paplāti ar uzgleznotu strelīciju Madeirā, no kokospalmas koksnes darinātas salātu karotes Seišeļu salās. Pērku arī rotaslietas, kas vēlāt, velkot tās, atgādinās par atvaļinājumu.

Pievienot komentāru