Līgavām.lv: Idejas 7 eksotiskiem medusmēneša galamērķiem

Kur aizbraukt medusmēnesī? Nesen man bija iespēja dot padomus par medusmēneša plānošanu grāmatžurnāla Līgavām.lv lasītājiem, un žurnāls nu ir pieejams pārdošanā! Ieskatam neliels fragments par Maldīviju!

Klasisks medusmēnesis: Maldīvija

Ja tavs sapņu medusmēnesis ir tirkīzzils ūdens, kas ir teju trīsdesmit grādus silts, pastaigas zem palmām, burvīgas vakariņas divvientulībā pludmalē un naktis pasaules līmeņa viesnīcā, Maldīvija būs īstā vieta! Šī koraļļu atolu salu valsts Indijas okeānā ir iespēja izbaudīt medusmēnesi kā no žurnāla. Ūdens bungalo, kur viļņu šalkoņa jūs abus ieaijās miegā, dārza mājiņas, kur palmu lapās čukst tropiska lietus lāses, salas, kur nav nepieciešamas kurpes un pulkstenis. Svaigi augļi, tropiski kokteiļi, peldes saulrietā un krāsainas zivtiņas, kas ir turpat zem steķiem, kamēr uz terases baudi vakara tēju. Pasaules klases līmeņa spa, kur tevi izmasēs un atsvaidzinās jaunam dzīves sākumam. Atpūtai Maldīvu salās nelīdzinās neviena cita pludmales atpūta nekur citur pasaulē, kādēļ gan šo īpašo vietu neizbaudīt medusmēnesī? Maldīvijas īpatnība ir tāda, ka lielākā daļa salu ir atsevišķas viesnīcas, tas nozīmē, ka uz salas būs tikai citi atpūtnieki un darbinieki, tādēļ vari nesatraukties par kādiem diedelniekiem vai savu mantu drošību. Ja vēlies ne tikai gulšņāt pludmalē, tad te var doties uz copi, iemācīties nirt vai arī aizbraukt ekskursijā uz citu salu, un, protams, saulrieta kruīzā romantiskiem brīžiem.

Maldīviju var apmeklēt gan izmantojot vācu čarteru piedāvājumus, gan arī kombinējot lidojumu no Rīgas caur Maskavu vai Abu Dabi par aptuveni 400-500 eiro, un atsevišķi piemeklējot viesnīcu. Noteikti izmanto iespēju palidot ar mazo lidmašīnu no Maldīvijas galvaspilsētas Males uz tevis izvēlēto salu! Nav nepieciešama vīza un šeit arī nepastāv malārijas risks, kā arī kādas īpašas potes.

Par to, kā mums gāja Maldīvijā, lasi šeit.

Rakstā arī par:

Seišelām

Kubu

Palau

Kirasao

Honkongu

ASV Rietumu krastu


Pievienot komentāru