Brauciens uz Maiami

 

Ko apskatīties Maiami Amerikā? Ja tev kabatā ir lidmašīnas biļetes uz Floridu, noteikti apskaties šos bloga rakstus:

Kādas apskates vietas nepalaist Maiami un citur Floridā

Kā ASV noīrēt automašīnu

5 vietas, kur Amerikā paēst pa lēto

Kā iepirkties ASV

Floridā būs interesanti katram, jo tur ir ne tikai Disnejlenda, kosmosa kuģu muzejs, bet arī krāšņi dabas parki, smilšainas pludmales, zemūdens pasaule un ballītes!

florida floridakīza salas amerika maiami ceļojumi


4 comments

 1. wow, superīga lapa!
  visa praktiskā info par shoppingu, auto nomu… perfekti! viss kas vajadzīgs! mēs tieši nopirkām šo lēto piedāvājumu vayama.ie
  Pirmais brauciens, esmu tik excited, ka nezinu kur likties, vēl nav ne jausmas kā saplānot maršrutu un ko var 2 nedēļās redzēt, tāpēc lasīšu visu Tavu lapu un mēģināšu to saprast 😀
  ja nu gadījumā Tev ir kāds ieteikums maršrutam 2 nedēļām…. 🙂 ļoti priecāšos!

  1. Sveika!
   Paldies par labajiem vārdiem! es pilnīgi arī sajutos excited par Tavu gaidāmo braucienu! 🙂
   Par maršrutu – jāizdomā, ko gribat darīt. 2 nedēļas ap Miami ir diezgan ok. Tā uz sitiena, kas nāk prātā tīri pa Floridu būtu šādi:
   1-3 diena – dienas trīs es ieteiktu pavadīt pašā Maiami. Pirmo dienu pēc lidojuma nekur negribēsies braukt, turpat pa pludmali pastaigāt, pēc tam var kādu dienu līdz Vizcaya Gardens aizbraukt, Key Biscayne, aizbraukt līdz kādam veikalam, pabraukāt ar mašīnu pa pilsētu, apstāties kaut kur, ja interesē, pavērot pilsētu naktī.
   4-5 diena no 3. uz 4.dienu vēl palikt Maiami un tad jau tā ātrāk no rīta doties uz Key West pusi (par salām te: http://sapnumedniece.lv/viena-diena-floridakizas-salas/ ) – pa ceļam ir Coral Castle (latvieša būvētā koraļļu pils, pati neesmu bijusi, bet stāsta, ka laba), apstāties mazajās saliņās pa ceļam. Ja nirstat/snorkelējat, tad pašu Key salu sākumā ir labas vietas (un ekipējuma veikali). Pa ceļam ir arī mazs dabas parks, kur var pastaigāt pa džungļiem, dažreiz var redzēt pa kādam mazajam savvaļas briedim. Obligāti piestājiet ēstuvē Conch Cafe, tur ir ļoti garšīgi 🙂 par ēšanu vispār vairāk te: http://sapnumedniece.lv/5-vietas-kur-amerika-paest-pa-leto/ pret vakaru būsiet pašā Kīvestā, aizejiet pastaigāt uz Mallory square, tur visādi šovi notiek pa vakariem. Palikt pa nakti. Nākošajā dienā var aiziet uz Hemingveja māju, Trūmena mazo balto namu, Tauriņu māju. Var doties izbraucienā uz Dry Tortugas nacionālu parku (diemžēl nebiju, bet noteikti braukšu citā reizē!). Izstaigāt Duval street, apēst pa kādai Key Lime pie šķēlei. Droši vien prātīgi būtu palikt vēl vienu nakti te, jo brauciens atpakaļ ir diezgan pagarš. Ja braucat uz Dry Tortugas un plānojat vēl citus nacionālos parkus, vajag parēķināt vai neatmaksājas nopirkt parku daudzkārtējās izmantošanas karti – http://sapnumedniece.lv/ka-ietaupit-apmeklejot-asv-nacionalos-parkus/)
   5-6 diena – braukt uz Everglades nacionālo parku. Atkal jau, diemžēl neesmu bijusi, bet noteikti, noteikti braukšu, kad tikšu tur nākošreiz 🙂
   6-7 diena Sanibel & Captiva salas – superīga gliemežvāku lasīšanas vieta( te sīkāk: http://sapnumedniece.lv/meklejot-gliemezvakus-santibel-sala/)!
   7-8 diena Tampa un Clearwater, pa ceļam var piestāt Sarasotā. Clearwater ir forša pludmale (nezinu, kurā mēnesī brauksiet, grūti spriest cik silti būs), un delfīnu māja.Te noteikti var arī aizbraukt iepirkties.
   9-12 diena -Orlando – ja vien nebraucat baigi agri no rīta, tad labāk lielos Disneja parkus sākt no jaunas dienas. Labs ir World of Disney (vajag vienu dienu), Epcot (atkal jau dienu), Seaworld (forši šovi, delfīni, akvāriji, ir ko darīt). Tur vēl ir arī Universal Studios (bet ja fano par Hariju Poteru, tad ir forši). Turpar arī Cape Canaveral Nasas Kenedija centrs. Tur obligāti vajag aizbraukt – NASA pacelšānās paltforma, kosmosa kuģi, raķetes, ir riktīgi interesanti (par kuģiem te – http://sapnumedniece.lv/kosmosa-kugi-meklejot/ vairāk gan par Vašingtonu, bet Cape Canaveral ir vēl foršāk). Orlando ir daudz outleti, bet man bija sajūta, ka te ir dārgāk kā citās pilsētās, jo tur bija ārprātīgi daudz tūristu viņos.
   13-14 diena Maiami, iepērkaties, atpūšaties pirms lidojuma 🙂

   Ja ir rudens un gribas krāsainas lapas, var braukt uz augšu, uz Smokey Mountains nacionālo parku (http://sapnumedniece.lv/dumaka-titie-kalni/ es biju ziemā). Tur pēc parku servisa kartes var apskatīties kad ir paredzamas krāsainas lapas (no oktobra vidus līdz novembra sākumam). Tur arī augšā ir Savanna, Atlanta. Kilometru ziņā sanāks krietni vairāk.
   Ja nav būts Amerikā, tad vajag uztaisīt ESTA – elektronisko atļauju, lai var iebraukt. To vajadzētu darīt kādas nedēļas iepriekš jau, nevis pēdējā naktī 🙂 parasti atbilde ir uzreiz, citreiz tikai pēc divām dienām, bet ja kādas problēmas, vismaz var paspēt sazvanīties ar vēstniecību.

   Ja ir vēl kādi jautājumi, droši jautā 🙂

 2. Paldies, par maršrutu!
  Tā arī aptuveni tas varētu izskatīties, vēl tik gribēju vaicāt, vai Tev ir kāda pieredze ar Bahamu kruīziem? Domājām varbūt 3-4 naktis aizbraukt kruīzā…

  1. Sveika! Par Bahamu kruīziem gan nezinu, bet kolēģis nesen bija Karību kruīzā, viena no atsauksmēm bija, ka daudz par ātrā tempā un vietējie ļoti “vārās” uz kruīzu kuģiem, ka esot ļoti uzskūrvētas cenas, kad ir piestājis kuģis. Un ļoti noder, ja runā spāniski, tad var šo to labāk sarunāt. Katrā vietā bijušas vien dažas stundas laika. Kuģis gan esot bijis labs, bet tā saprotu, ka arī nebija lēts prieks.
   Te ir Ceļakājas forumā viena pamācība par kruīziem: http://www.celakaja.lv/forumi/ka-rezervet-karibu-un-citu-regionu-kruizus
   Un divas tēmas, kur apspriests:http://www.celakaja.lv/forumi/bahamu-salu-kruizs
   http://www.celakaja.lv/forumi/karibu-kruizs

Pievienot komentāru