Ko apskatīties izstādē Balttour 2017

Ko apskatīties izstādē Balttour 2017? Kādus piedāvājumus tur noķert? Šodien man bija iespēja apmeklēt izstādi un vēlējos padalīties savos iespaidos, ko noteikti nepalaist garām, apmeklējot to brīvdienās!

Tūrisma Aģentūru stendi

Katru gadu izstāde Balttour ir viens no tiem brīžiem, kad cilvēki steidz iegādāties braucienus vasarai – uz Turciju, Spāniju, Grieķiju un citiem galamērķiem un šis ir viens no iemesliem kāpēc jau īsi pēc atvēršanas uz izstādi dodas simtiem cilvēku.

Šoreiz izstādē ir plaši pārstāvētas gan kompānijas, kas piedāvā viss-iekļauts tipa piedāvājumus (Alīda Tūrs, Novatours u.c.) gan arī tādas, kur var iegādāties specializētus, individuālus un ļoti neparastus braucienus (Jēkaba ceļojumi, Estravel). Piedāvājumu ir daudz un gribētāju arī – pie stendiem nepārtraukti bija rindas!

Aviokompāniju stendi

Tāpat kā tūrisma aģentūras, arī aviokompānijas bija parūpējušās par īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm izstādes laikā. Piemēram, Ukraine International piedāvā Dubaiju no 295 eur turp-atpakaļ, Teherānu no 202 eur turp-atpakaļ, Telavivu 152 eur turp-atpakaļ un daudzus citus galamērķus ar 25% atlaidi. Var arī pasēdēt pilota krēslā.

Turkish Airlines stendā var nogaršot īpaši pagatavotus gardumus no Mārtiņa Sirmā un uzzināt par iespējām aizlidot uz 290 dažādiem eksotiskiem un tuvākiem galamērķiem, piemēram Seišelu salām. Tāpat arī Aeroflot  un airBaltic piedāvā akcijas cenas vairākiem galamērķiem, bet pašmāju aviokompānijas stendā var izmantot lidojumu pareģotāju un saņemt iekāpšanas karti uz šo reisu (man sanāca Tbilisi!).

Valstu un pilsētu stendi

Balttour izstāde ir iespēja iepazīties ar valstu, novadu un pilsētu tūrisma aģentūru pārstāvjiem un uzzināt, kas ir tas labākais, ko viņi piedāvā!

Vispirms jau, ļoti plaši pārstāvētas ir mūsu pašu Latvijas skaistākās vietas, atsevišķā hallē var uzzināt ko apskatīties Liepājā vai Aglonā, Vidzemes šosejas pieturās un citur. Vienuviet var aprunātes ar pārstāvjiem no katra novada, kas izstāstīs par katru saimniecību, kurā ir bioloģiskās pļavas, katru dabas taka un visām citām lauku tūrisma iespējām. Šeit var iegūt idejas interesantiem izbraucieniem visa gada garumā katrai nedēļas nogalei tepat Latvijā!

Plaši pārstāvētas ir arī Lietuva un Igaunija, gan ar SPA viesnīcu piedāvājumu, gan arī ar atsevišķu rajonu un novadu tūrisma iespējām. Īpaši iekrita sirdī stāstījums par Narvu, uz kurieni es noteikti gribu aizbraukt jau šovasar! Ja Baltijas valstis jau apgūtas, izstādē ir arī Polijas, Čehijas, Ungārijas un Slovākijas pārstāvji.

Gruzijas stendā man tik rūpīgi izstāstīja par skaistākajām vietām, ko apmeklēt, garšīgākajiem ēdieniem un viesmīlīgākajām ģimenēm, ka būtībā, ceļojums tik pat kā gatavs, tikai jādodas ceļā! Patiesībā, taisni brīnos, ka līdz Gruzijai vēl neesmu tikusi!

Taivānas stendā bija iespēja aprunāties ar Natāliju un Violu, kas ikvienam pastāstīs par to, kāpēc noteikti jāaizbrauc uz Taivānu (un es viņām pilnīgi piekrītu! Mans raksts par to kā man gāja Taivānā pa ceļam uz Palau jau drīzumā!).

Silto galamērķu cienītājiem ir iespēja iepazīt gan Turcijas piedāvājumu, gan arī aprunāties ar Ēģiptes pārstāvjiem. Viss sākot no viesnīcām līdz apskates vietām, vienuviet.

Patīkami iegriezties arī Izraēlas stendā, kur varu gremdēties atmiņās par to kā man tur gāja pagājušajā gadā. Dažas no labākajām maltītēm savā dzīvē ēdu Izraēlā un aprunājoties ar vietējiem cilvēkiem sapratu, kāpēc cilvēki brauc uz šo valsti desmitiem reižu. Trīs dienas pagājušā gada aprīlī bija kā tāda degustācija tam, ko šī valsts piedāvā!

Visbeidzot, izstādes nagla un galvenais apskates stends ir pirmo reizi pārstāvētā Tobago sala. Par Tobago esam dzirdējusi daudz un dikti no mūsu radinieces, kas tur vairākas vasaras ir pētījusi bruņurupučus, tāpēc āķis lūpā jau ir sen. Tobago nu ir īstena paradīze tiem, kas vēlas uzzināt vairāk gan par Latvijas vēsturi (Kurzemes hercogistes kolonija no 1642. līdz 1690.gadam), nirt (vienas no labākajām niršanas vietām Karību reģionā), izbaudīt medusmēnesi vai vienkārši atpūsties.


Pievienot komentāru